- Kameralis

Menu

Zadzwoń

55 611 01 85

pon-pt: 700-1500

Tabela lokali

Kameralis 

Elbląg,  ul. Przy Bramie Targowej

Czy kameralny komfort w sercu miasta jest możliwy? Owszem, Kameralis - nasza nowa propozycja to zapewnia.

Położony w otulinie Starego Miasta Kameralis to 5 kondygnacyjna kamienica, stylem nawiązująca do istniejącej zabudowy ulicy Pocztowej, niegdyś najbardziej reprezentacyjnej części naszego miasta. Gwarantuje to czego oczekuje klient: przede wszystkim funkcjonalne, przestrzenne mieszkania. 

Kameralis to podzielony na 3 segmenty zespół 38 mieszkań. Do każdego z nich przynależna jest komórka lokatorska, a położona w parterze budynku hala garażowa zapewnia komfort parkowania dla nabywców większych mieszkań. Z myślą o osobach, które chcą kameralnie a zarazem komfortowo zamieszkać w tej części miasta, zaprojektowaliśmy w 2 segmentach wzdłuż ulicy Przy Bramie Targowej mieszkania od 50 do 106 m2. Ta lokalizacja gwarantuje azyl spokoju w bliskości tętniącego życiem Starego Miasta. Segment wzdłuż ulicy Pocztowej to mniejsze mieszkania i propozycja skierowana głównie do chętnych zainwestowania w atrakcyjne nieruchomości. Dla wygody mieszkańców w każdej klatce będzie winda.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z biurem sprzedaży tel. 55-611-01-85.

Termin ukończenia inwestycji: 15.10.2022

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

https://www.patekphilippe.to sellswatches.com replicas relojes breitlingreplica.to fake rolex